Arama:

Asansör üretiminde 50 yıllık bir geçmişe sahip olan Blues Asansör Türkiye’nin en köklü asansör firmaları arasındadır.  Paket asansör üretiminde komple paket asansör sistemleri üretim ve satışı gerçekleştirmekteyiz. Komple paket villa asansör sistemleri, yolcu asansör sistemleri, yük asansör, engelli asansör sistemleri komple paket halinde yurt içi ve yurt dışı satış faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Blues Asansör komple paket satış hizmeti yanında ihtiyaç duyulması ve talep edilmesi halinde projelendirme ve montaj hizmeti de vermektedir. Blues Asansör paket asansör satışı yanında ray, asansör panosu, asansör kabini, asansör kapısı, asansör kumanda panosu, asansör motoru satışını stoklarından gerçekleştirmektedir. 

Paket asansör sistemleri konusunda sorunsuz hizmet, asansör malzemeleri uygun fiyat için bizi hemen telefonla arayın ya da buyrun ofisimize gelin yüz yüze görüşelim ve ihtiyacınız olan asansör sistemini ideal şekilde birlikte belirleyelim.   +90 532 2820180 

+90 216 4521070

Summary
Asansör ve Yürüyen Merdiven Üretim, Satış ve Montaj
Service Type
Asansör ve Yürüyen Merdiven Üretim, Satış ve Montaj
Provider Name
Blues Asansör,
İstanbul,Kartal,Marmara-34870,
Telephone No.+90 216 452 1070
Area
Türkiye
Description
Asansör, yürüyen merdiven, yük asansörü, araç asansörü, monsarj asansör, villa asansör uygun fiyat. Garantili asansör ve yürüyen merdiven revizyon.